ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
  עסקאות צולבות

  מתכננים לרכוש ולמכור דירה בו זמנית?

  3 אלמנטים עיקריים שיש להתחשב בהם:

  1. שווי התמורה – יש לוודא שמחיר הרכישה מסונכרן אל מול מחיר המכירה. אם מחיר הרכישה גבוה יותר, ודאו שיש לכם את האמצעים הכלכליים להשלים למחיר הרכישה.
  2. לוח תשלומים – ודאו שבניית לוח התשלומים בשתי העסקאות נעשית באופן מסונכרן ומתוזמן אחד מול השני. לדוגמא, כדי להתחייב לשלם תשלום כלשהו במועד מסוים ברכישה, יש לוודא שעד אז ישולם לכם תשלום מהמכירה.

  בניית לוח תשלומים בעסקאות צולבות היא מורכבת ודורשת עבודה יסודית ומתוזמנת היטב אל מול התשלומים והמועדים, במיוחד כשתלויים בגורמים שלישיים כגון בנקים, הלוואות, שחרור כספים מפקדונות, תשלום היטל השבחה, אם יש, חשבונות נאמנות, רישום הערת אזהרה וכו'.  כמו כן, יש לשים לב למועדי תשלום מס שבח ומס רכישה – המהווים חלק בלתי נפרד מהתשלומים.

  1. מועד מסירת חזקה – לאחר בניית לוח תשלומים, יש לוודא שעד למועד מסירת החזקה בשתי העסקאות משולמים כל התשלומים על חשבון התמורה, כאשר משאירים תשלום אחרון למועד המסירה שייקבע.

  כמו כן, יש לוודא שכל מסמכי העברת זכויות, הכוללים בין היתר, אישורי מסים, יהיו בידיכם במועד מסירת החזקה.

  עסקאות צולבות הן מורכבות ודורשות יסודיות ויצירתיות כדי לסנכרן במדויק את כל האלמנטים שהזכרנו ואלמנטים נוספים.

  לכן, רצוי עד כדי חייב שתפנו לעו"ד מומחה בתחום המקרקעין שילווה אתכם בתהליך ושיבטיח ששתי העסקאות יצאו לפועל בצורה מיטבית ומוצלחת.

  למשרד עורכי דין דניאלה סון ניסיון וידע רב בליווי עסקאות צולבות הכולל התייחסות, התחשבות וסנכרון של כל האלמנטים הרלבנטיים לשתי העסקאות הנעשות בו זמנית.

  שתף :

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   שלחו ווצאפ
   💬 איך אפשר לעזור?
   שלום,
   כאן עו"ד דניאלה סון.
   איך אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן