ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
  אודות

  נעים מאוד, אני דניאלה סון, עורכת דין מזה כ-12 שנה ובעלת משרד עורכי דין העוסק בתחום המקרקעין, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמשך.

  צברתי ניסיון רב בטיפול ובליווי פרוייקטי נדל"ן גדולים ומורכבים מתחילתם ועד סופם, בהסדרת זכויות מקרקעין בכל המרשמים הקיימים ובמיסוי מקרקעין תוך התאמת המסלול המיסויי הנכון ביותר.

  אני מלווה עסקאות נדל"ן רבות, כגון: מכירה, רכישה (יד שנייה וקבלן) והשכרה, של כל סוגי הנכסים, ומייצגת לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות.

  הליווי הוא לאורך כל התהליך, החל משלב ניהול המשא ומתן, ביצוע בדיקות יסודיות על הנכס וכלה בחתימת חוזה, בדיווח לרשויות, המצאת כל המסמכים הנדרשים וטיפול בבירוקרטיה המורכבת עד לגמר העסקה המסתיימת ברישום הזכויות המיוחל.

  הליווי הוא לא רק מקצועי, אלא גם מנטלי. אדם שנכנס לעסקת נדל"ן אינו בהכרח יודע בפני מה הוא עומד ועם מה הוא צריך להתמודד וזה אך טבעי שהוא ילווה בחששות.

  בשביל זה אני כאן, להיות שם עבור הלקוח ולעשות לו חיים קלים, ללוות אותו יד ביד לאורך כל הדרך ויחד עם זאת להעניק לו יחס אישי ואוזן קשבת, לעזור לו להתגבר על בעיות בלתי צפויות הצצות לאורך הדרך ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורו תוך הפעלת שיקול דעת.

  המומחיות שלי, בין היתר, היא בהנעת הליכים. אצלי דברים לא מחכים ונתקעים. אני בעלת יכולת בלתי רגילה להתמודד עם בירוקרטיה מסובכת, להפעיל צדדים שלישיים, במיוחד גופים ממשלתיים, ליצור קשרים בינאישיים טובים ולפתור בעיות באופן יצירתי ומהיר.

  הלקוח יודע שהוא מכוסה מאחר ואינו צריך להתעסק עם כל ההיבטים הבירוקרטיים.

  אני מאמינה בתודעת שירות גבוהה, תוך מתן דגש על שקיפות מלאה ותקשורת ישירה לאורך כל הדרך עם לקוחותיי, ועל כן משרדי חרט על דגלו מתן שירות מקצועי, יחס אישי, סבלנות, יצירתיות וזמינות מלאה לאורך כל שלבי הייצוג והטיפול המשפטי. אני שם בשביל הלקוח בכל רגע נתון.

  אם אתם זקוקים לעורך דין שידאג לכם, שיידע להתמודד עם בעיות ומכשולים שצצים בדרך, יתמודד עם הבירוקרטיה המורכבת עבורכם, ידאג לאינטרסים שלכם ויקנה לכם בטחון וראש שקט, הגעתם למקום הנכון.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

   פרסום עורכי דין באינטרנט פרסום עורכי דין באינטרנט
   שלחו ווצאפ
   💬 איך אפשר לעזור?
   שלום,
   כאן עו"ד דניאלה סון.
   איך אוכל לעזור?
   דילוג לתוכן